Het team van de Bernardus, schooljaar 2017 - 2018

Directie

Elly Mulder

Vera Koeleman

 

Groep Oranje

Irene Grootendorst

Debby Harms

Sali Salarbux

 

Groep Groen

Elise Hofmans

Eveline Verhaar

Lianne Meijboom

 

Groep Rood

Dorien Jansen

Anita de Koning

Celeste Meurink

Fiona van Calcar

Hanane El Abdalaoui

 

Groep Paars

Adriënne de Klerk

Samantha de Heij

 

Groep Blauw

Desiree Wijnstroot

Demi Groos

Quardia Blokland

 

Groep Geel

Esther de Bruijn

Shabana Mahamood

Marleen Valkenburg

 

Brugklas 1

Annika den Dulk

Willemijn Olgers

Fiona van Calcar

Maria Leemans

 

VSO D2 en D+

Barbara Proost

Karin van Dijk

 

VSO D3

Evelyn Rueda

Margreet Swart

Jolanda Verstraate

Richard Wildenberg

 

VSO A2

Karel Kikkert

Yonatan Weldemichail

 

VSO A3

Kamine Veux 

Willemijn Olgers

 

Administratie

Jolanda Verstraate

 

Dienstverlening

Caja van Hoeijen

Ineke Fermont

Quardia Blokland

 

Leerwerkplaats Horeca: Kantine      

Michelle Borsboom

Quardia Blokland

 

Leerwerkplaats Groen

Friso Jellema

Karin van Dijk

 

Leerwerkplaats Horeca: Koken

Friso Jellema

Ineke Fermont

 

Leerwerkplaats op locatie

Caja van Hoeijen 

Friso Jellema

 

SoVa

Michelle Borsboom

Yonatan Weldemichail

 

Techniek

Cor de Koning

 

Verzorging

Kamine Veux

 

Wijkgericht Schoolklusteam

Richard Wildenberg

 

Woontraject / ZML diploma

Jolanda Verstraate

 

ZeDeMo

Cor de Koning

Gymleerkracht

SO

Dory Feis

VSO

Annika den Dulk

 

Stagecoördinator / arbeidstoeleiding

Astrid Posthuma

Caja van Hoeijen

 

Stageacquisitie

Richard Wildenberg

 

Nazorg

Kamine Veux

Margreet Swart

 

Cultuur coördinator

SO

Debby Harms

VSO

Willemijn Olgers

 

ICT coördinator

Andrea Brauns

 

Intern begeleider

SO

Merel van Paassen

VSO

Margreet Swart

Vera Koeleman

 

Orthopedagoog

Sabrina van Harrewijn

 

Leerkracht op loop afstand

Vera Koeleman

 

Ambulante begeleiding

Merel van Paassen

Andrea Brauns

 

Vertrouwenspersoon

Elly Mulder

Michelle Borsboom

 

Logopedist

Edith Tielbeek

 

Schoolmaatschappelijk werk

Desiree Swalef

 

Gezinscoach

SO

Hanneke Bos

VSO

Chantally Lacroes

 

Schoolarts

Dr. D Roesink

 

Fysiotherpeut

Yolande van Daal

 

SGK Sport

Julien de Jager

Sander van Deursen

 

Adminstratie

SO

Debby Harms

VSO

Sita Nandpersad

 

Congiërge

Ton Frantzen