Het team van de Bernardus, schooljaar 2019 - 2020

Directie

Elly Mulder

Vera Koeleman

 

Groep Oranje

Irene Grootendorst

Elise Hofmans

Sali Salarbux

 

Groep Groen

Adriënne de Klerk

Debby Harms

Nienke Gaalman

Andrea Brauns

 

Groep Rood

Mariëtte Schoemaker

Samantha de Heij

 

Groep Paars

Anita de Koning

Dorien Jansen

Lianne Meijboom

Natasja van Rijn

 

Groep Turquoise

Eveline verhaar

Nienke Gaalman

Hanane El Abdalaoui

 

Groep Blauw

Caroline Bosma

Demi Groos

Quardia Blokland

 

Groep Geel

Karin van Dijk

Marleen Valkenburg

Shabana Mahamood

 

NT2

Adriënne de Klerk

Edith Tielbeek

 

Brugklas 1 en D+

Annika den Dulk

Margreet Swart

Esther de Bruijn

Michelle Borsboom

Richard Wildenberg

 

VSO Brugklas 2

Willemijn Olgers

Jolanda Verstraate

Maria Leemans

 

VSO A2 en D2

Gino Ninaber

Kamine Veux

Fiona van Calcar

 

VSO D3

Barbara Proost

Jolanda Verstraate

 

VSO A3

Karel Kikkert

 

Leerwerkplaats Dienstverlening

Caja van Hoeijen

Ineke Fermont

Jolanda Verstraate

Richard Wildenberg

 

Leerwerkplaats Horeca: Kantine      

Michelle Borsboom

 

Leerwerkplaats Groen

Friso Jellema

 

Leerwerkplaats Horeca: Koken

Friso Jellema

Ineke Fermont

 

Groepsstage dagbestedings-

leerlingen 16+

Richard Wildenberg

 

SoVa

Maria Leemans

 

Techniek

Cor de Koning

 

Verzorging

Kamine Veux

 

Wijkgericht Schoolklusteam

Caja van Hoeijen

Jolanda Verstraate

Richard Wildenberg

 

Woontraject / ZML diploma

Jolanda Verstraate

 

ZeDeMo

Cor de Koning

Gymleerkracht

SO

Djoeni van Gaafeiland

VSO

Annika den Dulk

 

Muziek

Els Calia

 

Stagecoördinator / arbeidstoeleiding Arbeid

Astrid Posthuma

Caja van Hoeijen

 

Stageacquisitie / arbeidstoeleiding Dagbesteding

Richard Wildenberg

 

Nazorg

Astrid Posthuma

Caja van Hoeijen

Kamine Veux

Karel kikkert

 

Cultuur coördinator

SO

Debby Harms

VSO

Karel Kikkert

 

Intern begeleider

SO

Merel van Paassen

VSO

Margreet Swart

 

Orthopedagoog

Sabrina van Harrewijn

 

Leerkracht op loop afstand

Vera Koeleman

 

Vertrouwenspersoon

Michelle Borsboom

 

Logopedist

Edith Tielbeek

 

Schoolmaatschappelijk werk

Desiree Swalef

 

Gezinscoach

SO

Hanneke Bos

VSO

Chantally Lacroes

 

Schoolarts

Dr. D Roesink

 

Fysiotherpeut

Yolande van Daal

 

SGK Sport

Sander van Deursen

 

Adminstratie

SO

Debby Harms

VSO

Sita Nandpersad

 

Congiërge

Ton Frantzen